Notariusz Zgierz ul. Długa

Kancelaria Notarialna mieści się w centrum Zgierza, na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Długiej 5 w lokalu nr 11.Przy budynku, w którym mieści się siedziba Kancelarii, znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe. Położenie Kancelarii zapewnia dogodny dostęp do niej zarówno dla osób zmotoryzowanych, korzystających z komunikacji miejskiej, jak i pieszych.

Na terenie Kancelarii zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu.

Działalność Kancelarii obejmuje pełen zakres usług notarialnych, realizowany dla wszystkich grup odbiorców. Porady oraz informacje udzielane w związku z planowanymi czynnościami notarialnymi są bezpłatne.

W celu uzyskania informacji dotyczących dokumentów, wysokości opłat notarialnych oraz ustalenia terminu spotkania prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Kancelaria Notarialna Angelika Kuropatwa

Notariusz Angelika Kuropatwa wykonuje czynności notarialne w siedzibie Kancelarii Notarialnej w Zgierzu lub – jeżeli przemawiają za tym okoliczności – w innym adekwatnym miejscu.  Aby uzyskać więcej informacji z zakresu dokonywanych czynności, dokumentów, wysokości opłat, w tym wysokości taksy notarialnej, proszę o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub kontakt z Kancelarią Notarialną – telefoniczny lub mailowy.

Godziny urzędowania

poniedziałek 9 – 16
wtorek 9 – 18
środa 9 – 16
czwartek 9 – 16
piątek 9 – 16

Po uprzednim uzgodnieniu, możliwe jest dokonanie czynności
notarialnych również w innych godzinach lub – jeśli wymagają
tego okoliczności
w dni wolne od pracy.

Czynność notarialna może być dokonana także poza Kancelarią
Notarialną, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub
szczególne okoliczności.